Champions League schedules

[ECNL FINALS] The draw was held for the Elite Clubs National League finals that kick off Thursday in four age groups in Richmond, Va. Group play will take place in the under-15 to under-17 divisions and knockout play will be used to determine in the under-14 champions. For the Champions Leagues schedules ...

(Click here for more information on the ECNL Finals.)

Champions League Under-17:
Thursday:
Dallas Sting vs. Slammers FC
VSI West FL Flames (Brandon) vs. San Diego Surf
Lonestar SC vs. PDA
Freestate Soccer Alliance vs. Sporting Blue Valley
Friday:
Dallas Sting vs. San Diego Surf
VSI West FL Flames (Brandon) vs. Slammers FC
Lonestar SC vs. Sporting Blue Valley
Freestate Soccer Alliance vs. PDA
Sunday:
Dallas Sting vs. VSI West FL Flames (Brandon)
San Diego Surf vs. Slammers FC
Lonestar SC vs. Freestate Soccer Alliance
Sporting Blue Valley vs. PDA

Champions League Under-16:
Thursday:
AHFC vs. So Cal Blues
Slammers FC vs. Dallas Sting
Real So Cal vs. West Coast FC
Sereno SC vs. PDA
Friday:
AHFC vs. Dallas Sting
Slammers FC vs. So Cal Blues SC
Real So Cal vs. PDA
Sereno SC vs. West Coast FC
Sunday:
AHFC vs. Slammers FC
Dallas Sting vs. So Cal Blues
Real So Cal vs. Sereno SC
PDA vs. West Coast FC

Champions League Under-15:
Thursday:
FC Bucks vs. FC Dallas
Eclipse Select SC vs. Colorado Storm
Real Colorado vs. Dallas Texans
Dallas Sting vs. Concorde Fire
Friday:
FC Bucks vs. Colorado Storm
Eclipse Select SC vs. FC Dallas
Real Colorado vs. Concorde Fire
Dallas Sting vs. Dallas Texans
Sunday:
FC Bucks vs. Eclipse Select SC
Colorado Storm vs. FC Dallas
Real Colorado vs. Dallas Sting
Concorde Fire vs. Dallas Texans

Champions League Under-14:
Thursday:
PDA vs. CASL Chelsea Ladies
Michigan Hawks vs. West Coast FC
FC Stars of Mass. vs. Charlotte Soccer Acad.
Colorado Storm vs. Crossfire Premier
San Diego Surf vs. Colorado Rush
FC Virginia vs. FC Dallas
Solar Chelsea SC vs. Carmel United
De Anza Force vs. Eclipse Select SC
Next story loading loading..